Logo
دستگاه اکوسالونت

دستگاه اکوسالونت

دستگاه اکوسالونت

صنعت چاپ دیجیتال با توجه به نیاز روزافزون زندگی امروز و سهولت انجام تبلیغات و انجام چاپ ها کم تیراژ به وجود آمده است. این صنعت با توجه به نو پا بودن همواره در راه پیشرفت و نوآوری است. بدین منظور هر ساله تعداد متنوعی از دستگاه های چاپ دیجیتال تولید می شود که هرکدام با توجه به نیازهای روز طراحی گشته و مشخصات ظاهری و کارایی های متفاوتی دارند.
دستگاه های چاپ اکوسالونت نمونه به روز شده دستگاه های چاپ سالونت ( بنر ) است. همانطور که از اسم این دستگاه مشخص است این دستگاه دوستدار محیط زیست است و برخلاف دستگاه های چاپ بنر در هنگام چاپ هیچ بویی را از خود متساعد نمی کند که همین امر بالاترین مزیت نسبت به دستگاه های  سالونت است. همانطور که این دستگاه مزیت محیط زیستی نسبت به دستگاه های چاپ بنر دارد معایبی نیز نسبت به این دستگاه ها دارد. که می توان از این معایب به سرعت کم تر نسبت به ذستگاه های بنر و مرکب گرانتر نسبت به دستگاه های افست نام برد. البته در قبال این معایب، حسنهای بیشمار دیگری نیز دارد که این دستگاه را نسبت به دستگاه بنر متمایز می کند؛ از این موارد می توان به قابلیت چاپ بر روی پارچه های بوم، کاغذ دیواری، کنواس، کاغذهای فوتوگلاسه، بک لایت و مدیاهای متفاوت دیگر اشاره نمود؛ همچنین دستگاه های اکوسالونت با بهره گیری از هدهای به روز ژاپنی و برخورداری از رزولیشن بالا می توانند  هم مدیاهای فضای خارجی و هم مدیاهای فضای داخلی با کیفیت قابل قبول را چاپ نمایند.
دستگاه های چاپ اکوسالونت بر اساس نوع هد، تعداد هد و عرض چاپ به دسته های متفاوتی تقسیم می شوند. رایج ترین نوع هد برای دستگاه های اکو سالونت اِپسون مدل DX5  و DX7 می باشند. به طور معمول این دستگاه ها در سه عرض 160 ، 180 و 320 سانتی متر تولید می شوند و با توجه به نوع و تعداد هد این دستگاه ها می توانند سرعتی بین 10 تا 80 متر مربع در ساعت داشته باشند. از این دستگاه ها نیز می توان در صنعت چاپ پارچه (چاپ بر روی کاغذ ترنسفر) با مرکب سابلیمیشن استفاده نمود.

  • تحویل فوری
  • فروش نقد و اقساط
  • تضمین بهترین قیمت
  • سلامت و ضمانت کالا